ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ
«Πού είσαι, παππού;» φωνάζω δυνατά, αλλά η φωνή μου χάνεται μέσα στο πλήθος. Μυστικοί πράκτορες είμαστε. Αλλά για άλλη μια φορά ξεχάσαμε τον βασικότερο κανόνα μας…Να προσέχουμε ο ένας τον άλλον!
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 25€
«Πού είσαι, παππού;» φωνάζω δυνατά, αλλά η φωνή μου χάνεται μέσα στο πλήθος. Μυστικοί πράκτορες είμαστε. Αλλά για άλλη μια φορά ξεχάσαμε τον βασικότερο κανόνα μας…Να προσέχουμε ο ένας τον άλλον!